LKS Lubań Tylmanowa - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orkan Raba Wyżna - Bystry Nowe Bystre
  • Skalni Zaskale - Zawrat Bukowina Tatrzańska
  • KS Łapsze Niżne - Wiatr Ludźmierz
  • Lepietnica KlikuszowaObidowa - Granit Czarna Góra
  • Jordan Jordanów - Lubań Tylmanowa 0:2
  • Gorc Ochotnica - Babia Góra Lipnica Wielka
  • NKP Podhale Nowy Targ II - Wierchy Rabka

Kipsta F700

hasło:

Granit Czarna Góra
Ładowanie...

Treningi

seniorzy i juniorzy : wtorek, czwartek

adres e-mail:
lubantylmanowa@gmail.com

pon.

Aktualnoci

Lubań T. vs. Orkan

• autor: LubanTylmanowa, 2013-06-09 20:34

Festiwal strzelecki w Tylmanowej. Kibice Lubania zobaczyli 10 bramek. Postać meczu Filip Piszczek ustrzelił hattricka.

Lubań Tylmanowa – Orkan Raba Wyżna 7:3 (3:0)
1:0 F. Piszczek (Michał Noworolnik) 5
2:0 Michał Noworolnik (Michalik) 17
3:0 F. Piszczek (Talarczyk) 40 głową
3:1 Filipek 47
4:1 Michalik (F. Piszczek) 55
5:1 Michał Noworolnik (W. Noworolnik) 63 głową po wolnym
6:1 T. Udziela (F. Piszczek) 67
6:2 Filipek (K. Szklarz) 71
7:2 F. Piszczek (Pierzchała) 76 głową po wolnym.
7:3 Filipek 80

Atrakcyjność ***
Sędziowała Ewa Szydło z Gorlic.
Żółte kartki: P. Noworolnik – Michał Czyszczoń.

Lubań: Gołdyn – M. Kwit, Kasprzak (46 Pierzchała), Kołodziej, P. Kwit, W. Noworolnik, M. Udziela (80 P. Noworolnik), Michał Noworolnik (65 T. Udziela), F. Piszczek, Michalik (70 Krupa), Talarczyk.
Orkan: M. Szklarz – Mateusz Czyszczoń, Michał Czyszczoń, Chrobak, K. Rapta, M. Lenart, Traczyk (48 K. Szklarz), Pieczara, Pustułka, H. Bochnak, Filipek.

Komentarz: Gra przez pierwszą część meczu toczyła się wyłącznie na połowie gości. Orkan nie kwapił się z przejściem środka boiska. Skupił się na obronie własnej bramki. Nie była to zbyt udana obrona, bo w pierwszych 17 minutach popełniła dwa błędy brzemienne w skutkach. Lubań grał techniczną piłkę. Świetnie rozgrywał ją w ataku pozycyjnym. Piłka długo krążyła do nogi do nogi, by w pewnym momencie przyśpieszyć i rozerwać defensywę przeciwnika. Po przerwie goście zdobyli gola i wydawało się, że pobudzi ich do lepszej gry. Nic z tego. Przewaga gospodarzy była jeszcze większa niż w pierwszej części meczu. Dopiero w końcówce, gdy miejscowi trochę pofolgowali, przyjezdni zdołali poprawić swoje strzeleckie konto.

Momenty były
4 – po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela Michał Noworolnik; piłka frunie nad poprzeczką.
5 GOL! 1:0 – Michał Noworolnik zacentrował w pole karne do F. Piszczka. Bramkarz wyszedł, a piłkarz gospodarzy technicznym strzałem przelobował go.
7 – po wolnym Michalika z narożnika pola karnego, M. Szklarz wyciągnął się jak struna, by zapobiec utracie gola. Sparował piłkę na róg.
10 – M. Kwit stracił piłkę w środku pola, przechwycił ją Filipek, który w sytuacji sam na sam trafił w słupek.
15 – po błędzie obrońców F. Piszczek trafił w spojenie słupka z poprzeczką.
17 GOL! 2:0 – Michalik wrzucił piłkę w pole karne do Michała Noworolnika, który z woleja mocno uderzył, nie do obrony. Piłka tuż przy słupku wpadła do bramki.
40 GOL! 3:0 – akcję zapoczątkował F. Piszczek podaniem do Talarczyka, odegrał mu piłkę, a ten głową nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.
47 GOL! 3:1 – fatalny błąd defensywy gospodarzy przed własnym polem karnym przy wyprowadzaniu piłki. Stracili ją na rzecz Filipka, a ten po czterech zwodach posłał futbolówkę do siatki.
55 GOL! 5:1 – wolny z boku boiska. Wrzutka W. Noworolnika na głowę Michała Noworolnika i za moment sędzia wskazał na środek boiska.
67 GOL! 6:1 – wejście smoka – tak można powiedzieć o pojawieniu się na boisku T. Udzieli. Akcję wypracował F. Piszczek, który w polu karnym zachował się jak stary wyga. Ze stoickim spokojem rozejrzał i gdy dostrzegł biegnącego starszego kolegę dał mu piłkę marzenie. Tylko pozostało ją posłać do bramki.
69 – w polu karnym faulowany P. Kwit. Karny. Gołdyn podchodzi do piłki i… nie trafił do bramki.
70 – Talarczyk z główki ostemplował poprzeczkę.
71 GOL! 6:2 – K. Szklarz wyłuskał piłkę obrońcy Lubania i natychmiast ją dograł do Filipka, który wpakował futbolówkę do siatki.
76 GOL! 7:2 – rzut wolny wykonuje Pierzchała, wrzuca piłkę w pole karne, a tam najwyżej do nie wyskoczył F. Piszczek i głową skierował do siatki.
80 GOL! 7:3 – Filipek przejmuje bezpańską piłkę. Takich prezentów nie zwykł marnować.

Postać meczu – Filip Piszczek.

wiecej na :http://www.sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=6429

autor: ~hania 2013-06-09 21:21:11

avatar gratulacje i brawo dla filipa !

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sponsorzy Klubu

Gmina Ochotnica

Dolna

Pantel

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jordan Jordanów 0:2 Lubań Tylmanowa
2015-06-14, 18:00:00

oceny zawodników »

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Orkan Raba Wyżna Bystry Nowe Bystre
Skalni Zaskale Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Łapsze Niżne Wiatr Ludźmierz
Lepietnica KlikuszowaObidowa Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów 0:2 Lubań Tylmanowa
Gorc Ochotnica Babia Góra Lipnica Wielka
NKP Podhale Nowy Targ II Wierchy Rabka

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kasakasowski 31