Wierchy Rabka – Lubań Tylmanowa 2:1 (1:1)

Sędziował Jarosław Kokoszka.
Żółte kartki: F. Noworolnik.

Wierchy: Potaczek – Traczyk, Pędzimąż, Zając, Wróbel, Nawara, Majerski, Zachara (46 Wójciak), Wietrzyk, Gacek, Sularz.
Lubań: H. Gołdyn – M. Kwit, Pierzchała, P. Kwit (58 T. Udziela, G. Gołdyn, R. Kozielec, Marcin Udziela, Michalik, F. Noworolnik (50 Koziela), T. Kozielec, Talarczyk.

Spotkanie tylko momentami przypominało, że to był hity kolejki. Gospodarze pierwsi stracili gola, ale jeszcze przed przerwą się odbudowali i zdobyli gola do szatni. Po przerwie zadali decydujący cios. Podopieczni Ryszarda Darlewskiego jeszcze wiosną nie przegrali. Więcej, raz tylko zremisowali.

Momenty były
7 – strzał Talarczyka pofrunął nad bramką.
13 – Sularz uderzał nad poprzeczką.
17 – próba strzału Majerskiego z 30 metrów niecelna.
20 – piłka po wyrzucie z autu trafia do Marcina Udzieli, a ten nie trafia w światło bramki.
30 – indywidualna akcja Gacka, który podał w „uliczkę” do Zachary, a ten nieczysto trafił w futbolówkę, która poszybowała nad poprzeczką.
33 GOL! 0:1 – Talarczyk, widząc, że bramkarz skraca mu kąt, wycofał futbolówkę do tyłu i F. Noworolnik posłał ją do „pustaka”.
44 GOL! 1:1 – Zachara w „uliczkę” zagrywa do Gacka, a ten płaskim strzałem z 16 metrów umieszcza futbolówkę w długim rogu bramki.
52 GOL! 2:1 – Sularz z 30 metrów, z rzutu wolnego, wrzuca piłkę w pole karne na głowę Gacka, który posyła ją do bramki.
53 – G. Gołdyn z 25 metrów próbował pokonać bramkarza gospodarzy, ale ten był na posterunku.
56 – Talarczyk z 16 metrów; bramkarz wybija piłkę nad poprzeczkę.
60 – Koziela strzela, broni bramkarz.
72 – Sularz z rzutu rożnego do Gacka, ten strzela i piłkę z linii bramkowej wybija jeden z graczy Lubania.