Aktualności

Mamy lidera !!!

• autor: LubańTylmanowa, 2015-04-13 18:18

Lubań Tylmanowa – Zawrat Bukowina Tatrzańska 3:0 (0:0)

1:0 D. Noworolnik (G. Gołdyn) 75 po rzucie rożnym2:0 Krupa (Talarczyk) 82 3:0 Talarczyk (Krupa) 88 Sędziował Paweł Kupczak z Nowego Sącza.

Lubań: H. Gołdyn – P. Kwit, M. Kwit (70 R. Kozielec), Pierzchała (57 D. Noworolnik), Michał Noworolnik, J. Kozielec, Kołodziej (55 Marcin Udziela), Kuziel (72 Krupa), Michalik, G. Gołdyn, Talarczyk.
Zawrat: Bużek – Rzadkosz, M. Stasik, Zarycki, Janczy, Gutt, Kuchta, Cudzich, Ustupski (72 Papież), Majerczyk, Kalata (46 Chowaniec)

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Często była przerywana gwizdkiem sędziego, bo piłkarze się nie oszczędzali. Sporo było rzutów wolnych. Po przerwie były momenty, że Zawrat przeważał. Tylmanowianie poczynili zmiany i zarybiło.
Momenty były – Ustupski zagrywa na przedpole, Majerczyk uwalnia się od obrońców i staje oko w oko z H. Gołdynem. Ten wychodzi z bramki i ten manewr chyba go zdeprymował, bo nie trafił w światło bramki.
12 – Rzadkosz uderza sprzed szesnastki, obok słupka.
15 – G. Gołdyn wrzuca piłkę zza obrońców, przejmuje ją Kołodziej w sytuacji sam na sam trafia w wybiegającego bramkarza.
70 – Talarczyk stojący tyłem do bramki, obrócił się, oddał soczysty strzał, ale golkiper był na posterunku.
75 GOL! 1:0 – Michalik wrzucił piłkę w pole karne z rzutu rożnego, przedłużył dośrodkowanie G. Gołdyn, a D. Noworolnik z ostrego kąta trafił do siatki.
82 GOL! 2:0 – wymiana piłki pomiędzy Talarczykiem a D. Noworolnikiem, gdy Talarczyk ponownie otrzymał futbolówkę podał ją do Krupy, a ten trafił w okienko.
88 GOL! 3:0 – centra Krupy w pole karne; bramkarz nie dosięgnął futbolówki i Talarczyk ulokował ją pod poprzeczką.