Aktualności

Pierwsza przegrana w sezonie GOL w 92 min

• autor: Luban t, 2015-08-15 11:33
Klasa A: Gra się do końca

Najciekawiej zapowiadało się spotkanie w Nowym Targu. Zjechał aspirant do pierwszego miejsca z Tylmanowej i decydującą bramkę stracił w 92 minucie! Gra się do końca.

Nikt nie chciał popełnić błędu i wydawało się, że tak będzie do końcowego gwizdka. Że mecz zakończy się bezbramkowym rezultatem. Tymczasem w drugiej doliczonej minucie gospodarze wykonywali rzut wolny i po nim Ślusarek zdobył gola na wagę trzech punktów.

Tak jak Sportowe Podhale dało tytuł Gra się do końca Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony jeśli wspomnieć że w drużynie NKP wystąpiło kilku piłkarzy z pierwszej drużyny, a u nas w dogodnych sytuacjach byli Kużiel, Kwit, Noworolnik. Po ich strzałach piłka trafiała w słupek.

W Niedziele Lubań jedzie do Lipnicy Wielkiej na godz.17:00

NKP Podhale II Nowy Targ – Lubań Tylmanowa 1:0 (0:0)
1:0 Ślusarek (Wąsik) 90+2 po rzucie wolnym

Sędziował Jan Pawlikowski.

NKP Podhale II: G. Antolak – Karpiel, Judasz, Augustyn (60 Leśniakiewicz), Anioł, Stawicki (46 Wąsik), Krzystyniak, Misiura, Duda (46 R. Antolak), Ślusarek, Gołuchowski (46 Kwiatek).
Lubań: Wójcikiewicz – Kasprzak (89 J. Kozielec), Kołodziej, R. Kozielec (75 Bodziarczyk), W. Noworolnik, P. Kwit, M. Noworolnik, Kuziel, D. Noworolnik (65 M. Udziela), F. Noworolnik, Pierzchała.

Momenty były
20 – indywidualna akcja Misiury zablokowana w finalnej jej części.
25 - Duda po indywidualnej akcji trafia w boczną siatkę.
35 – Kasprzak soczyście uderza, broni G. Antolak.
55 – Kwiatek z 10 metrów minimalnie chybił.
60 – wolny wykonuje Leśniakiewicz, Anioł przedłużył głową, broni golkiper Tylmanowej.
70 – indywidualna akcja R. Antolaka, dośrodkowanie do Misiury, ale ten nie zdołał opanować piłki.
85 – Kasprzak zatrzymany przez Leśniakiewicza.
90+2 GOL! 1:0 – wolny po faulu na Misiurze. Piłkę wrzucał na przeciwległy róg R. Antolak, Wąsik przedłużył podanie głową, a Ślusarek wpakował futbolówkę do siatki.