Lubań _ NKP 0-0

Lubań Tylmanowa najlepszy w okolicy!!!

• autor: luban_t, 2016-07-12 22:30

X Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w piłce nożnej wygrywa Lubań Tylmanowa!!!

Półfinały
Jatmuta Szczawnica – Sokolica Krościenko 3:0 (1:0)
Bramki: Ojrznowski 21, samobójcza 42 Marcin Bobak, M. Pietrzak 52.

Lubań Tylmanowa – Gorc Ochotnica 2:1 ((1:1)
Bramki: D. Noworolnik 12, 50 – J. Bogaczyk 6.

Mecz o 3 miejsce
Gorc – Sokolica 5:0 (1:0)
Bramki: J. Bogaczyk 15, 46, Piszczek 34, Polak 52, Rusnak 55.

Mecz o 1 miejsce
Lubań – Jarmuta 2:2 (1:1) karne 5:3
Bramki: Kuziel 4 karny, D. Noworolnik 43 – Mlak 16, Jasiurkowski 35.

Najlepszy zawodnik: Daniel Noworolnik (Lubań Tylmanowa)
Najlepszy bramkarz: Henryk Gołdyn (Lubań Tylmanowa)

W słoneczne, niedzielne popołudnie, 10 lipca br. odbył się na boisku K.S. Jarmuta X Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. Otworzył go prowadzący festyn - Jacek Śliwiński, który witając przybyłe drużyny (LKS Lubań Tylmanowa, Sokolica Krościenko, Jarmuta Szczawnica, Gorc Ochotnica), a także zgromadzonych kibiców
i sympatyków piłki nożnej, życzył wszystkim wielu sportowych emocji i doskonałej zabawy.

Po przeprowadzeniu losowania par w I półfinale drużyna KS Jarmuta zmierzyła się z Sokolicą Krościenko. Po emocjonującym meczu zespół Jarmuty, po bramkach Łukasza Ojrzanowskiego, Marcina Pietrzaka i samobójczej bramce Marcina Bobaka, pokonał krościeńską drużynę 3:0 i awansował do finału.

W II półfinale Lubań Tylmanowa pokonał drużynę Gorc Ochotnica 2:1. Zdobywcą bramek dla zwycięskiej drużyny został Daniel Noworolnik, natomiast dla klubu Gorc Ochotnica bramkę strzelił Jacek Bogaczyk.

W meczu o III miejsce Gorc Ochotnica po bramkach zdobytych przez Jacka Bogaczyka (2 bramki), Jakuba Piszczka, Pawła Rusnaka oraz Polaka, rozgromił K.S. Sokolicę 5:0 i tym samym zdobył III miejsce w turnieju.

W finale, który dostarczył widzom sportowych emocji drużyna LKS Lubań Tylmanowa spotkała się z zespołem KS Jarmuta. W terminowym czasie padł remis 2:2. Strzelcami bramek dla gospodarzy zostali Mateusz Mlak oraz Kamil Jasiurkowski, natomiast bramki dla zespołu z Tylmanowej wywalczyli: Kamil Kuziel (z rzutu karnego) oraz Daniel Noworolnik. Ostatecznie o wyniku spotkania rozstrzygnęła seria rzutów karnych, która zakończyła się 5:3 dla LKS Lubań Tylmanowa.

Laureaci tegorocznej edycji turnieju piłkarskiego - klub sportowy Lubań Tylmanowa, oprócz pamiątkowego pucharu, otrzymali z rąk Burmistrza Szczawnicy – Grzegorza Niezgody dyplom oraz symboliczny czek na kwotę 1.000,00 zł. Drużyna Klubu Sportowego Jarmuta, która zajęła II miejsce odebrała puchar, dyplom oraz czek na kwotę 600,00 zł natomiast piłkarze z Gorc Ochotnica otrzymali oprócz pucharu i okolicznościowego dyplomu czek na kwotę 400,00 zł. Z kolei Klub Sportowy Sokolica za zajęcie IV miejsca w rozgrywkach, uhonorowany został dyplomem pamiątkowym i pucharem.

Klubowi Sportowemu Lubań Tylmanowa wręczony został ponadto „Puchar Przechodni Prezesa Klubu Sportowego Jarmuta” wykonany przez miejscowego artystę Pana Henryka Zachwieję.

Żródło http://www.szczawnica.pl/

autor: ~?? 2016-07-14 17:51:47

avatar kto jest nowym trenerem?