czwartek

Aktualności

Wygrana 4:0 i mecz przerwany w 58 min.

• autor: luban_t, 2018-04-22 07:37

Podgórki do Tylmanowej przyjechały w dziewiątkę i z góry były skazane na pożarcie. Goście nie pozwolili jednak gospodarzom ustanowić strzeleckiego rekordu, bo w 58 minucie zostali zdekompletowani i mecz został przerwany. W tym momencie Lubań prowadził 4:0. Mógł więcej, ale Czaja w bramce gości spisywał się wyśmienicie.

Lubań Tylmanowa – Podgórki Krauszów 4:0 (3:0) mecz przerwany w 58 min.
1:0 Węglarz (S. Gołdyn) 22
2:0 S. Adamczyk 31
3:0 S. Gołdyn (Urbaniak) 41
4:0 Talarczyk (Pierzchała) 57

Lubań: H. Gołdyn – Pierzchała, Babik, Ł. Kozielec (46 J. Kozielec), Urbaniak, Noworolnik (46 M. Udziela), D. Adamczyk, Węglarz (46 T. Udziela), S. Adamczyk, Talarczyk, S. Gołdyn.
Podgórki: Czaja – K. Sojka, Szczęch, Kalata, Chyc, Chowaniec, Jania, Kulak, Miętus.

Momenty były
3 – po rzucie rożnym S. Adamczyk pięknie się złożył i uderzył z woleja, obronił Czaja piękną paradą.
5 – zwycięsko z pojedynku z Pierzchałą wyszedł golkiper przyjezdnych.
8 – dośrodkowanie Pierzchały na głowę Talarczyka, piłka pofrunęła nad poprzeczką.
22 GOL! 1:0 – kapitalna akcja S. Gołdyna. Mógł strzelać, ale dojrzał lepiej ustawionego kolegę i Gil wpisał się na listę strzelców trafiając w przeciwległy róg bramki.
31 GOL! 2:0 – indywidualna akcja S. Adamczyka, który kiwnął dwóch rywali w sytuacji sam na sam posłał piłkę w długi róg bramki.
41 GOL! 3:0 – piękna składna akcja gospodarzy. Piłka jak po sznureczku wędrowała do nogi Talarczyka do Urbaniaka, a ten idealnie dograł do S. Gołdyna, który strzałem po ziemi posłał futbolówkę do siatki.
57 GOL! 4:0- piękną wymiana piłki w polu karnym pomiędzy M. Udzielą, Pierzchała i Talarczykiem. Ten ostatni mocnym strzałem pokonał Czaję.
58 – zdekompletowana drużyna gości opuściła boisko.